مشاوره و سفارش

شیرآلات اهرمی فانتزی

شیر الات اهرمی از دسته جدید ترین شیرالات بهداشتی است که مطابق با استاندارد های خاص و ملزوم به این سبک شیرالات با توجه به تاییدیه وزارت بهداشت ساخته شده است. این شیرالات اهرمی فانتزی در سطح ایران به رشد چشم گیری دست پیدا کرده است. شیر الات اهرمی فانتزی از دسته شیر الاتی است که طراحی های گسترده و بسیار زیبایی در این برندها دارد و هم چنین در اصل این سبک شیر الات مانند یک میکسر عمل می کند که به وسیله یک اهرم دمای اب دلخواه شما را تنظیم و فشار را کنترل و از یک جریان واحد میزان دمای تنظیم شده را خارج می کند.

شیرآلات بهداشتی

شیر آلات بهداشتی از وسایل ساختمان هستند که هرروز با آن‌ها سروکار داریم و اگر بی‌کیفیت باشند، دچار هزینه‌های اضافه، خسارت و دردسر می‌شویم. جزو معدود ملزومات ساختمانی هستند که هر روز با آن‌ها سروکار داریم و اگر از کیفیت لازم برخوردار نباشند، ممکن است سبب خسارت‌های سنگین به ما شوند. فرقی نمی‌کند یکی از فعالان ساخت‌وساز باشید که می‌خواهد برای ساختمانی که ساخته، شیرآلات بهداشتی بخرد یا یک مالک یا حتی مستأجر که می‌خواهد شیرآلات مستعمل و فرسوده ساختمان خود را نوسازی کند، درهر حال باید به نکات مهمی در مورد این ملزومات ساختمانی توجه کنید.

شیرآلات کلاسیک ایرانی

شیرآلات کلاسیک باید گفت که این شیر ها روی چینی دستشویی، سینک ظرفشویی و به صورت تو کاسه و برای دوش حمام مورد استفاده قرار میگیرند. که به نام های شیر دستشویی، شیر سرویس، شیر روشویی و شیر دیواری معروف هستند. تمامی این شیرها برای برداشت آب استفاده می گردد. طرز کار این شیر ها شبیه دیگر شیر ها می باشد با این تفاوت که آب سرد وگرم پس از عبور از سوپاپ توسط یک لوله ی کرومی شکل به خارج هدایت می گردد. جنس بدنه ی این شیر ها از برنج خام می باشد که پس از تولید آنها را آبکاری می کنند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع شیرآلات

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

فرم مشاوره و سفارش

مشاوره و فروش

مدیر مجموعه جناب شیرآلات

نام مدیر مجموعه

Call Now Buttonتماس بگیرید